Individuální výuka

Celostní tantrická masáž je spojená se soukromým intimním životem, nebo je chápána jako součást intimního partnerského soužití. Proto jsme pro vás připravili nabídku individuální výuky kompletní tantrické masáže, kterou učíme na našich kurzech. Je rozdělena do tří balíčků, z nichž si můžete vybrat pro vás ideální stupeň práce s intimitou, který cítíte, že je pro vás nejvhodnější. Individuální výuku doporučujeme pro partnerské dvojice, protože probíhá pouze za přítomnosti lektora, který může doporučit i další tantrické cvičení vhodné pro konkrétní pár. Stejně tak je vhodná pro jednotlivce, kteří upřednostňují individuální přístup namísto víkendového kurzu.

Tady je naše nabídka:

 

Tantrické naladění s úvodem
Tantrické naladění s úvodem

Přibližné tří hodinové sezení s lektorem, které je vhodné pro úplné začátečníky, kteří chtějí poznat atmosféru spojenou s tantrickou masáží, jemné masážní naladění.
Dostaneme se na jiný energetický stupeň, poznáte jemnost doteku, citlivost a respekt při dávaní a přijímání masáže.
Při této výuce není potřeba nahoty.
Doporučuji partnerským dvojicím i jednotlivcům pro získání základních vědomostí o tantrické masáži a intimitě.
Součástí masážního naladění je také velmi silná masáž s nahřívanými ručníky, pštrosím peřím a dalšími jemnými pomůckami.

Cena za sezení pro partner. dvojici: 3 000 Kč/180 min. 
Cena za sezení pro jednotlivce: 3 000 Kč/180 min.
Tantrická celostní masáž
Tantrická celostní masáž


Individuální výuka celkové tantrické masáže. Naučíte se práci s energetickým potencionálem při masáži, ukážeme vám pozice masírujícího důležité pro intenzivní hodinu a půl trvající masáž.
Za vedení lektora namasírujete vašeho partnera nebo našeho modela včetně intimní masáže.
Dozvíte se, jakým způsobem rozhlazovat energii probuzenou intimní masáží do celého těla, jak propojit s dechem, hlasem.
Během výuky poznáte reakce těla, vysvětlíme, jak se naladit na přijímajícího a dodat mu pocit bezpečí, důvěry a respektu. 
Každý z partnerů během výuky zažije roli přijímající i dávající. 

Cena pro partnerskou dvojici 6 000 Kč/6 hod.
Cena pro jednotlivce 4 000 Kč/4 hod.

Ozdravná masáž prostaty
Ozdravná masáž prostaty
Kompletní výuka ozdravné vnější i vnitřní masáže prostaty. Místo, které ne každý z nás přijímá za své a místo, kde se nám ukladájí různé bloky spojené se sexualitou. Masáž prostaty je v dnešní době zároveň i doporučená jako prevence proti jejímu onemocnění. Při výuce vás provedeme celou masáží a vysvětlíme jak se správně dotýkat, kde stimulovat a jak si masáž i užívat. Dozvíte se i hygienická pravidla, v jaké poloze těla je masáž nejpříjemnější a jak tuto masáž zahrnout do celostní tanrické masáže.

Cena pro partnerskou dvojici: 3 000 Kč/180 min.  (při masáži jen jednoho z partnerů) 4 500 Kč/240 min. (při masáži obou partnerů)

Cena pro jednotlivce: 3 000 Kč/ 180 min.
Komplexní kurz tantra masáže
Komplexní kurz tantra masáže

Zahrnuje celkovou výuku tantrické masáže v délce 10-12 hodin, doporučuji pro partnerské dvojice, které chtějí proniknout do celostní intimní tantrické masáže intenzivněji, nebo pro jednotlivce, případně maséry, kteří se celostní tantrické masáži chtějí věnovat profesionálněji či rozvinout vlastní potencionál v intimním životě. 

Provedeme vás celkovou výukou tantra masáže: úvodním naladěním, celotělovou olejovou masáží s prvky tantry, intimní masáží a ozdravnou masáží prostaty. 

Seznámíte se se vším potřebným k masáži, od prostředí, podmínek, komunikaci před, během i po masáži.
Předáme praktické rady a doporučení na základě vlastních zkušeností. 
Dozvíte se něco o hygienických podmínkách při masáži. 
Naučíte se více naslouchat potřebám těla a rozvijet jejich potencionál. 
Vysvětlíme, jak se naladit na partnera (klienta) a dodat mu pocit bezpečí, důvěry a respektu a jak v něm probudit divokost, hravost a spontánnost.

Komplexní výuku doporučujeme rozdělit na 2 až 3 sezení. Prostředí k výuce  blízko Letné v Praze nabízí klid, čistotu a bezpečí. Celý kurz zakončíte certifikátem o účasti. Jednotlivec si může zajistit "modela" na masáž nebo zajistíme. 

Cena za výuku 10 000 Kč/10 - 12 hodin.

Co vás čeká?

  • profesionální a osobní přístup lektora
  • učíme v klidném, meditačním prostředí v blízkosti centra
  • nabízíme osobní kontakt s lektorem před objednáním výuky
  • součástí výuky jsou masážní oleje, ručníky, sarong, masážní pomůcky (horké žíňky, peří apod.)
  • na místě malé občerstvení, nápoje
  • další možnosti soukromé výuky připravíme podle Vašich požadavků