Kurzy kalendář

Masáž prostaty: požitek a zdraví

Datum konání: 06.03.2021
Čas konání: Sobota 10.00-20.00
Místo: Studio Sofia, V luhu 7, Praha 4
Kurzovné: Kurzovné: 1 990 Kč (partnerská dvojice 3 399 Kč)
Průvodce: David Kopecký

Přednáška a kurz na téma ozdravná masáž prostaty pro bi/gay a open-minded muže.

Další z masážních seminářů s výukou celkové tantra masáže, který je složen z masáže hýždí, vnější anální masáže a masáže pánevního dna pro muže včetně prostaty.

Budeme prozkoumávat tajemství prostaty a blahodárné účinky její masáže. Předvedeme masážní ukázku, vysvětlíme teorii a souvislosti a účastníkům poskytneme prostor pro praktickou výměnu masáže vedenou lektorem.

 • Teorie, hlubší významy, záměr masáže prostaty a pánevního dna, video ukázka, vysvětlení nejčastějších dotazů, zkušenosti s touto masáží.
 • Masážní výměna prvků z thajské masáže na uvolnění pánve, beder a zad (probíhá v oblečení a je vhodná pro každého…)
 • Společný oběd v nejbližší veganské restauraci nebo si každý může oběd přinést s sebou

Můžete si odnést poznatky z našich masážních zkušeností, dozvědět se zajímavé informace o vztahu mužů k prostatě, co všechno ovlivňuje v našem životě a jaké bloky se ve spojitosti s anální oblastí objevují.

 • Praktická profesionální ukázka masáže prostaty (lektor + model) a pánevního dna s vysvětlením
 • masáž pánve a uvolnění bloků vycházející z thajské masáže, probíhá v oblečení
 • Pohybové a dechové cvičení na uvolnění pánve
 • Kruh pro sdílení, otázky a odpovědi na základě vlastní zkušenost
 • výměny masáže ve dvojicích (masáž vedena lektorem).

IMG_9604-Edit

Prostata je pro muže příjemné místo, které může správným dotykem a záměrem způsobit vnitřní pocity podobné orgasmu u ženy. Masáž prostaty uvolňuje kompletně celou pánevní oblast a čistí bloky, které omezují pohyb a životní energii v této oblasti, což způsobuje strnulost v této oblasti, problémy s erekcí, nechuť k sexuálnímu životu, problémy v bederní části zad apod. Velká část populace mužů mezi 35 – 50 lety se dnes potýká se zdravotními problémy s prostatou. Masáž prostaty nedokáže vzniklé problémy léčit, avšak je doporučovaná jako jedna z možností prevence.

Masáž prostaty blahodárně působí:

 • na energetický okruh těla
 • na psychiku
 • podporuje energetický tok a spojuje nás se zemí - uzemňuje, spojuje s našímvnitřkem
 • poskytuje příležitost k pevnému ukotvení se v životě, vnitřní spokojenosti, důvěře a radosti

Při tomto semináři opět dbáme na osobní přístup, každý účastník si určuje své limity sám. Je jen na něm do jaké míry chce pracovat na posouvání vlastních hranic a jakých cvičení se účastnit.

Součástí semináře jsou i pasáže s podrobnějším výkladem masáže prostaty související s osobní hygienou a čas pro osobní sdílení pocitů každého z účastníků.

Jak probíhá tato masáž? Velmi jemná a šetrná masáž, kdy se postupně uvolní celé tělo relaxační olejovou masáží a po té se přejde do oblasti beder, pánve a zadečku.  Následuje vnější anální masáž - jemné kruhy prsty, promačkávání, rozhlazování. Po té následuje vnitřní masáž (je možné za použití latexových rukavic) - jemně promačkáváme vnitřní body a pomalými kroužky uvolňujeme oblast prostaty a pánevního dna…používáme i propojení s dechem, srdeční oblastí a hlavou… Během této masáže se NEPOUŽÍVAJÍ žádné pomůcky!

Jak se přihlásit?

Přes e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon: 720 254 499 a uhrazením zálohy 1 000 Kč na účet 442 654 001/5500 a do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno. Doplatek uhradíte na místě nebo přes účet.

Vaše reakce na minulý kurz Dotknout se prostaty

Honza, 26 let, překladatel: Kurz byl skvělou příležitostí překonat sám sebe a poznat trochu víc tu část svého těla, kterou obvykle ignorujeme. Zase se potvrdilo, že představa o neznámém a realita jsou velice odlišné věci a ta poslední mě naprosto nadchla. Masáž prostaty krásně vyčistí hlavu a spojuje člověka se svým vnitřním já. Navíc atmosféra na kurzu byla velice příjemná. Doporučoval bych ten kurz všem, kdo chce zkusit něco nového a bourat své předsudky. Myslel jsem si, že to pro mě představuje nebezpečný skok přes propast, ve skutečnosti to ale bylo krokem dál v bezpečném a přátelském prostředí :)

Martin, 26 let, masér: Seminář Dotknout se prostaty by měl projít každý muž (ale i žena), aby si doplnil základní znalosti o svém těle, o prostatě, o možnosti prevence před mnoha častými problémy, o psychosomatických vlivech a v neposlední řadě o úžasných vzrušivých, ukotvujících a uvolňujících účincích této masáže. Bylo to pro mě jako pro "open-minded" muže velkým přínosem. Současně je velice přínosné být ve skupině mužů všech orientací, protože to podpořilo otevřeně přátelské prostředí a mnoholičnost pohledů a názorů na dané téma.

Mirek, 33 let: Díky za úžasné otevření mé 13. komnaty. Včera se ve mně zase probudil chlap. Že to bude přes ,,prdel" by mě rozhodně nenapadlo. :) Tak dlouho v sobě probouzím opět mužskou sílu přes různé chlapské sporty, fitness a návody, a pak se odevzdám masáži prostaty a probudí se to během jedné hodiny.

Doporučená literatura:

Jack Morin, PH.d.: Anal, pleasure, health